Na pamiatku V.V.Lenského č.2
Nebude ničoho nového, pokiaľ človek neopustí svoju skúsenosť, svoje poznanie a neotvorí sa do stavu bez hraníc. V opačnom prípade bude iba nakúkať z pozície svojich zákonov, pravidiel. V takýchto rozhovoroch nie som partner", povedal som a roztiahol som sa na tráve. "A čože chceš opýtal sa umiernene Jedik. Pohyb vášho vedomia a nie rozprávanie v...












